Om oss og teamet vårt

Total løsning fra design til oppstart

I over 32 år har Samey Robotics vært ledende innen automatisering av islandsk industriell og banebrytende i bruken av automatisering i automatisering. Samey Robotics har med disse løsningene hjulpet en rekke selskaper til å lande og hav på en vellykket og vellykket måte med å øke produktiviteten og forretningseffektiviteten. Over seks hundre fabrikker og prosessering i 25 land jobber i dag med systemer fra samme robotikk. Suksessen de siste årene har vært spesielt betydelig, og samme robotikk har gitt mange store systemer for lakseoppdrett i Island, Færøyene og Norge. Det er også løsninger fra samme robotikk i mange deler av landets fiskeforedling, og det kan være f.eks. Nevn i det høye tekkiske fiskeforedlingshuset til Samherji i Dalvík og randen i Reykjavik.

Vi tilbyr overordnede løsninger, tilpasset dine behov, fra design til oppstart. Vi bygger effektive, brukervennlige løsninger og tilbyr gode tjenester.

Vi tilbyr også komponenter i automatiske systemer og for industrielle operasjoner fra verdensnakkede produsenter, hastighetsvariabler, måling av studenter, industrielle datamaskiner, skjermer og dust, for å nevne noen. Same Islands Robotics ‘kvalitetssystem er i henhold til ISO 9001: 2015 Standard og sertifisert av BSI.

Vårt team i Norge

Roy Arne Sørvik

Sales and Operation Manager

roy@samey.no

Benedikt Benediktsson

Senior Service Technician

benedikt@samey.is

Teamet vårt I Island

Jóhann Jónasson

CEO

johann@samey.is

Guðrún Hauksdóttir

CFO

gudrun@samey.is

Andri Magnússon

CTO

andri@samey.is

Kristján Karl Aðalsteinsson

Chief Sales & Marketing Officer

kad@samey.is

Haraldur Þorkelsson

CPO

halli@samey.is

Einar Jes Guðmundsson

Senior solutions engineer

einar@samey.is

Kristján Ármannsson

Senior solutions engineer

kristjan@samey.is

Sven Wegner

Service manager

sven@samey.is

Víkingur Ari Víkingsson

Team Lead Manufacturing

vikingur@samey.is

Egill Erlingsson

Automation and Electrical

egille@samey.is

Gunnhildur Inga Þráinsdóttir

Accounting specialist

gunnhildur@samey.is

Vikar Hlynur Þórisson

Mechanical and Robotics

vikar@samey.is

Stefán Eiríksson

Sales Manager

stefan@samey.is

Rúnar Már Kristinsson

Automation and Electrical

runar@samey.is

Xabier Tejero Landa

Automation and Electrical

xabier@samey.is

Patrekur Smári Þrastarson

Project Manager

patrekur@samey.is

Slawomir Brzozowiec

Manufacturing Workshop

slawomir@samey.is

Aron Bjarki Harðarson

Sales

aron@samey.is

Jón Ragnar Gunnarsson

Key Account Manager

jon@samey.is

Víðir Þór Pétursson

Manufacturing Workshop

vidir@samey.is

Dagur Halldórsson

Electronics Engineer

dagur@samey.is

Grétar Bragi Bragason

Mechanical Engineer

gretar@samey.is

Inga Kristín Kristjánsdóttir

Mechatronics engineering

inga@samey.is

Guðjón Þór Sæmundsson

Service Director

gudjon@samey.is

Hrannar Jónsson

Manufacturing workshop

hrannar@samey.is

Inga Rós Júlíusdóttir

Solutions Engineer

ingaros@samey.is